Holy Hunter          
                
Malá chovatelská stanice Labradorských retrieverů zaměřená na kvalitu a rodinnou povahu našich psů.

[Probíhají úpravy]

Domů
Nahoru
Kontakt
Zkoušky - výstavy
Vrh A 2008
Vrh B 2009
Vrh C 2013
Vrh D 2021
Benji ve faktech
Holy ve faktech
Dášenka ve faktech
Banchory Bolo
 

 

Klubová výstava retrieverů KCHLS, 7.5.2011 Humpolec

Po dlouhé době jsme si udělali příjemný výlet do Humpolce. Náš klub tam pořádal výstavu v nádherném areálu koňského závodiště Zlatá Podkova. Holy opět hodnocena jako výborná, i přes velkou konkurenci 21 fen. Ovšem bez umístění. Ale i tak jsme rádi a posudek "Excellent" od paní Margaret Grawthorpe UK, nás moc těší !!

  

Zimní návštěva rychlých a neposedných!!!

 

*                                                                             *

Od 5.12.2010 je  Holy Hunter Tetřeví dvůr

chovná fena, barvy černé s hnědým genem, plnochrupá, výška 55cm, snímek kyčlí A/A, optigen PRA normal/clear - gen. po rodičích

*________________________________________________________*               

19. Moravskoslezská národní výstava psů Brno 25. - 26.9.2010, Holy opět  výborná, 4 místo!

Varvažov  22.8. - 29.8. 2010, Ověření  vlohových vlastností retrieverů

Vyrazili jsme na  psí tábor, zakončený zkouškou vloh retrieverů, nutnou pro uchovnění naší Holušky. Tábor jsme si moc užili, potkali jsme se tam s Bruníkem, naším už odrostlým mimčem z vrhu B. Holuška u zkoušek prospěla!!! Umístila se na II. místě, v závěsu za ní byl Bruno Bolovy tlapky III.místo. Potvrdilo se, že těžko na cvičišti, ale lehko na bojišti. Máme velkou radost z obou dvou a těšíme se na další zkoušky.

 

27.7.2010 Návštěva ve Štítech, v chovatelské stanici Z údolí Březné

Konečně jsem pro Holušku našla dostatečně temperamentní kamarádku, která je ochotná hrát si s  ní na honěnou a okusovanou.

A to téměř nepřetržitě. Původně byl v plánu výcvik, ale honěná vyhrála.

Prodloužený víkend červenec 2010

Navštívili nás ohaří holky, Ariettka s  Akirkou  +  jejich páníčci. Naše smečka se tím pádem rozrostla na 5 stále si hrajících, štěkajících a koupajících se  psů . 

Intercanis - Brno 19.-20.6.2010

Zase velmi silná konkurence, přesto jsme se umístili na krásném 3 místě. Výstava se nám velmi líbila i když probíhala v hale. Holuška má nový výstavní domeček, tak nebyla z toho množství psů tak unavená a vystavování ji docela bavilo.

3. Ročník Zemské koruny Lanškroun 13.6.2010

Opět na stupni vítězů, druhé místo ve třídě mladých!!!

 

29.5.2010 jsme  s Holuškou  vyrazili na Konopiště, kde se každoročně  koná Speciální výstava retrieverů.  Ve velice silné konkurenci 10 psích slečen, jsme se nakonec probojovali na druhé místo.  Potkali jsme se s bráškem Hubertem, který  také stanul  na stupni vítězů, jako třetí. Máme z  toho  opravdu velkou radost!!

1.5.2010 XIX. Mezinárodní výstava psů všech plemen Praha

Holuška získala ocenění výborná. Ovšem bez umístění, protože ji výstava v betonové hale příliš nenadchla. Chyběl jí temperament, kterého má  normálně  doma na rozdávání.

Jarní svod loveckých psů Svitavy 24.4.2010

V dubnu jsme  s Holy zajeli na svod loveckých psů. Byla odborným okem posouzena a je způsobilá  k složení loveckých zkoušek. Myslivosti zdar!!

18.4.2010 výlet na Šerák

Zajeli jsme si zavzpomínat na zimu.

Dne 20.3.2010 jsme se zúčastnili 1.Krajské výstavy psů ve Vyškově. První výstava to byla pro Holušku a pro Benjiku to byla už rutina. Obě naše fenky byli oceněny jako výborné V2 a V3, což je jako první pokus(Holy) a výstava ve věku 5 let a po dvou vrzích štěňátek velký úspěch. Na výstavě jsme se setkali s krásnou Bekčou(Becky-Vrh B), její majitelkou a přáteli. Podrobnosti a fotky jsou v sekcích "Benji ve faktech", "Holy ve faktech", "Galerie-výstavy", "Vrh B"

Tak, to je náš nový člen rodiny,

"Holy Hunter Tetřeví dvůr"

 

 

Domů ] Nahoru ]

Naposledy změněno: 14. 11. 2021